Треба записати числовий вираз у якому арифметичні дії будуть виконуватися в такій послідовності:

А: Додавання;множення;піднесення до степеняБ:віднімання ; додавання ;ділення ; множення40 балів ДАЮ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пеливанова Виктория.

Ответ: а) 457+36*10²=457+36*100=457-360=97

б) я не понела

Пошаговое объяснение:  я что смогла то смогла надеюсь хоть чем то помогла