Запиши числовий вираз, у якому арифметичні дії виконують у такій послідовності. а) Додавання,

множення, піднесення до степеня; 5 класс помогите плиз нужно здать сегодня

Ответы на вопрос

Отвечает Савинов Артем.

Ответ:

457+36*10²=457+36*100=457-360= 97