2. Запиши числовий вираз, у якому арифметичні дії виконують у поданій послідовності. а)

Додавання, множення, піднесення до степеня;помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

какой ты клас?

Пошаговое объяснение:

это варианты : 200+255*(5-3)+ 1/2*1/2=910+1/4=910+4=914

1/2= типо степень