Запиши числовий вираз, у якому арифметичні дії виконують у такій послідов- ності. a) Додавання,

множення, піднесення до степеня; ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кротова Валерия.

Ответ:

(2 + 3) * 4² = 5 * 16 = 80