Наталка зробила 19 фігурок це у 2 рази менше ніж світланка А поліна зробила на 18 фігурок менше ніж

світланка Скільки всього фігурок зробили дівчата? Я даю 20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Лежебоков Даниил.

Ответ:

77

Пошаговое объяснение:

Світланка зробила у 2 рази більше ніж Наталка

19*2=38 - світланка

а поліна зробила на 18 фігурок меньше

38-18=20 - Поліна

отже всього зробили

19+38+20=77 фігурок