наталка зробила 19 фігурок-оригамі, це у 2 рази менше, ніж Світланка. Поліна зробила на 18 фігурок

менше ніж Світланка. Скільки всього фігурок-оригамі зробили дівчата?) Срочно нужно​

Ответы на вопрос

Отвечает Марунская Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 19 * 2 = 38 (штук) - сделала Светланка

2) 38 - 18 = 20 (штук) - сделала Полина

3) 19 + 38 + 20 = 77 (штук) - сделали всего 3 девочки

Ответ: 77 штук