Даю 25 балів!! Для шкільного ярмарку Софійка зробила 12 виробів з глини що в 3 рази менше ніж

Іринка а Катруся зробила на 5 виробів більше ніж Іринка скільки всього виробів дівчата зробили для ярмарку?

Ответы на вопрос

Отвечает Жадик Андрей.

Ответ: 79 виробів

Пошаговое объяснение:

12 × 3 = 36 (Скільки зробила Іринка)

36 - 5 = 31 (Скільки зробила Катруся)

12 + 36 + 31 = 79 виробів (Зібрали дівчата всього)

Відповідь: 79 виробів

Отвечает Зайчик Карина.

Ответ:

1)12•3=36(в.)-зробила Іринка;

2)36+5=41(в.)-зробила Катруся;

3)41+36+12=89(в.)

Відповідь: всьго 89 виробів.