Записати 2 десяткові дроби і виконати з ними наступні арифметичні дії: додавання, віднімання,

множення, ділення на 100, ділення на 0,01.

Ответы на вопрос

Отвечает Черный Иван.

Решение .

Пусть есть две десятичные дроби :  0,0068  и   1,257 .

Сложение дробей :  0,0068 +1,257 = 1,2638  .

Вычитание дробей :  1,257 - 0,0068 = 1,2502  ,

                                      0,0068 - 1,257 = -1,2502  .

Умножение дробей :  0,0068 * 1,257 = 0,0085476  .

Деление на 100 :  0,0068 : 100 = 0Ю000068  ,

                                1,257 : 100 = 0,01257  .

Деление на 0,01 :  0,0068 : 0,01 = 0,68  ,

                                 1,257 : 0,01 = 125,7