ДОПОМОЖIТЬ ДАЮ 15 БАЛІВ:Для дитячого садочка придбали 49 олівців, 28 зошитів і 35 фломастерів Яку

найбільшу кількість однакових подарунків можна скласти, використовуючи всі предмети?

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжебек Акшолпан.

Ответ:

7

Пошаговое объяснение:

49=7×7

28=2×2×7

35=5×7

НСД=(28,35,49) =7