Турист ішов 3 год зі швидкістю 5км /год і 2 год зі швидкістю 4,5 км/год.Знайдіть середню швидкість

руху туриста на всьому шляху.​ ПЛИССС

Ответы на вопрос

Отвечает Невечеря Саша.

Відповідь: Середня швидкість туриста - 4,8 км/год

Покрокове пояснення:

1)3*5=15 км (за 3 години)

2)2*4,5=9 км (за 2 години)

3)15+9=24 км (усього)

4)3+2=5 годин (усього)

5)24:5=4,8 км/год

Отвечает Макаров Пётр.

Ответ:

(4.5+5):2=4.75(км/год)

Пошаговое объяснение:

В-дь:4.75 км/ середня швидкість туриста