Квадратне рівняння корені якого t1= 3 t2=9


Ответы на вопрос

Отвечает Садриев Инсаф.
Для знайдення квадратного рівняння з заданими коренями t1 = 3 та t2 = 9, ми можемо використати формулу квадратного рівняння. Формула має наступний вигляд:

(x - t1)(x - t2) = 0,

де x є невідомою змінною. Підставляючи значення t1 = 3 та t2 = 9, отримуємо:

(x - 3)(x - 9) = 0.

Розкриваючи дужки, маємо:

x^2 - 12x + 27 = 0.

Отже, квадратне рівняння з коренями t1 = 3 та t2 = 9 має вигляд: x^2 - 12x + 27 = 0.