У коробці лежать 12 чорних кульок, 6 червоних, решта білі. Ймовірність витягнути білу кульку

становить 2/3. Скільки білих кульок у коробці?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурштейн Даниил.
Давайте позначимо кількість білих кульок у коробці як "х". Загальна кількість кульок у коробці буде 12 + 6 + х.

За умовою, ймовірність витягнути білу кульку становить 2/3. Оскільки ми знаємо, що білих кульок у коробці є "х", ймовірність витягнути білу кульку можна представити як x / (12 + 6 + x).

Згідно з умовою задачі, ця ймовірність дорівнює 2/3. Тому, ми можемо записати наступне рівняння:

x / (12 + 6 + x) = 2/3

Тепер можна розв'язати це рівняння для "х". Розширюючи рівняння на 3(12 + 6 + x), отримуємо:

3x = 2(12 + 6 + x)

3x = 2(18 + x)

3x = 36 + 2x

3x - 2x = 36

x = 36

Отже, в коробці є 36 білих кульок.