Площа квадрата дорівнює площі прямокутника зі сторонами 2 см і 8 см. знайдіть сторону квадрата


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

площадь прямоугольника S=ab=2*8=16

площадь квадрата S=a*a=16

так как 16 = 4*4

то a*a=4*4

a=4 см