№ 3. Відстань між містами дорівнює 280км. Поїзд проїхав 25% цієї відстані. Скільки кілометрів

проїхав поїзд? № 4. Скільки становить 5 % від числа 120? № 5. Знайди число, 8 % якого становить 80 Допоможіть , тільки з обчисленнями , як була отримана відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагомедов Хабиб.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25 % = 1/4 = 280/4 = 70 км

5% = 1/20 от 120 = 120/20 = 6

80/0,8 = 80*1,25 = 100