У класі 30 учнів, 40% з яких хлопці. Кого у класі більше: хлопців чи дівчат? На скільки? другим

способом будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Гала.

Ответ:

.....,......

Пошаговое объяснение:

.........,.....


Отвечает Балчиунас Слава.

У класі 30 учнів, з яких 40% хлопців. Щоб знайти кількість хлопців, потрібно знайти 40% від 30:

40% від 30 учнів = 0.40 * 30 = 12 учнів (хлопці)

Тепер знайдемо кількість дівчат у класі:

Кількість дівчат = Загальна кількість учнів - Кількість хлопців

Кількість дівчат = 30 - 12 = 18 учнів (дівчат)

Таким чином, в класі більше дівчат, а саме на 6 учнів, оскільки кількість дівчат (18) більша за кількість хлопців (12).