Знайдіть синус і котангенс гострого кута прямокутного трикутника, косинус якого дорівнює 0,6.

Відповідь: sin a=ctg а=. СРОЧНОООО ПРООШУУУ НАДОООО​Только добавте розв'язання

Ответы на вопрос

Отвечает Тирижан Естай.

Ответ:

Объяснение:

синус  =√ 1 - 0,6^2 = √ 1 -0.36 = √0.61 = 0.8

катангенс = косинус/ синус = 0,6/0,8 = 0,75