106. Дві громади разом підготували 400 подарунків для ба- гатодітних родин. З них 65 % підготувала

перша гро- мада. Скільки подарунків підготувала друга громада? З двома способами ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киржанова Полина.
Перший спосіб:

1. Знайдемо, скільки подарунків підготувала перша громада. Ми знаємо, що ця громада підготувала 65% від усіх подарунків:
Перша громада = 65% від 400 = 0.65 * 400 = 260 подарунків.

2. Тепер знайдемо, скільки подарунків підготувала друга громада. Ми знаємо, що всього підготували 400 подарунків, і перша громада підготувала 260 з них.
Друга громада = Усього - Перша громада = 400 - 260 = 140 подарунків.

Другий спосіб:

1. Знайдемо, скільки подарунків підготувала друга громада, враховуючи, що перша громада підготувала 65% від усіх подарунків.

2. Друга громада = 100% від усіх подарунків - 65% від усіх подарунків.
Друга громада = 100% - 65% = 35% від усіх подарунків.

3. Знайдемо кількість подарунків, яку представляє 35% від усіх подарунків:
Друга громада = 35% від 400 = 0.35 * 400 = 140 подарунків.

Отже, друга громада підготувала 140 подарунків.