У трьох альбомах 1 259 пісень. У третьому альбомі пісень у п'ять разів менше, ніж у першому, а в

другому — на 127 пісень менше, ніжу першому. Скільки пісень у другому альбомі?шо складається із семи ланок. Довжина першої лан-аної​

Ответы на вопрос

Отвечает Махова Катя.

Ответ: 503 пісні у другому альбомі

Пошаговое объяснение:

Нехай у першому альбомі - х пісень , тоді у другому (х-127), а у третьому

х/5 Складемо рівняння:

х+х/5+(х-127)= 1259 приведемо подібні складові у лівій частині рівняння

-127+11х =1386

11х/5=1386  розділимо обидві частини рівняння на 11/5

х=630 пісень у першому альбомі

х-127=630-127=503 пісні у другому альбомі