У трьох альбомах 1259 пісень.У третьому альбомі пісень у п'ять разів меньше,ніж у першомк,авю в

другому на 127 пісень меньше,ніж у першому Скільки пісень у другому

Ответы на вопрос

Отвечает Сударев Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у першому альбомі - х пісень , тоді у другому (х-127), а у третьому

х/5 Складемо рівняння:

х+х/5+(х-127)= 1259 приведемо подібні складові у лівій частині рівняння

-127+11х =1386

11х/5=1386  розділимо обидві частини рівняння на 11/5

х=630 пісень у першому альбомі

х-127=630-127=503 пісні у другому альбомі