Будівельники мали відремонтувати 300 м шляхопроводу. За перший тиждень вони виконали 32%

запланованої роботи.Скільки метрів шляхопроводу відремонтувалибудівельники за перший тиждень? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Маяковская Вика.

Ответ:

96 метров

Пошаговое объяснение:

32% от 300 метров это

\frac{300*32}{100} = 96

Отвечает Галиева Алина.

Ответ:

96 метрів

Пошаговое объяснение:

0,32*300=96 (м) відремонтували  будівельники за перший тиждень