2.Будівельники мали відремонтувати 300 м шляхопроводу. За перший тиждень вони виконали 32%

запланованої роботи.Скільки метрів шляхопроводу відремонтували будівельники за перший тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Аубакирова Жанель.

Ответ:96 м

Пошаговое объяснение:

32%=0,32

300*0,32=96(м) или

300*32/100=96