Будівельники мали відремонтувати 480 м шляхопроводу. За перший тиждень вони виконали 32% планової

роботи. Скільки метрів шляхопроводу залишилося прокласти? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

Ответ:

326,4

Пошаговое объяснение:

32% от 480 =153,6

480-153,6=326,4

Отвечает Бринько Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

32% = 32 : 100 = 0,32

1) 480 * 0,32 = 153,6 (м) - сделали в 1 день

2) 480 - 153,6 = 326,4 (м) - осталось сделать

Ответ : 326,4 м

Или:

1) 100 - 32 = 68 (%) - осталось сделать

1) 480 * 0,68 = 326,4 (м) - осталось сделать