Точка А знаходиться на осі абсцис, точка В на осі ординат. одна з координат точки В в 2 раза більше

за координат точки А їх різниця дорівнює 4 знайти координати точок А і В ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ringel Oleg.

Ответ:  х=4;  у=8

Пошаговое объяснение:

у=2х

у-х=4  Розвяжемо систему рівнянь методом підстановки:

2х-х=4

х=4;     тоді,    у=2·4=8