Перше число утричі менше від другого. Якщо до першого числа додати 3,7,а від другого відняти 5,3,

то числа стануть рівними. Знайдіть початкові значення чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Трубников Глеб.

Ответ:

Пошаговоеперше число х

друге число 3х

стало перше число х+3.7

стало друге число 3х-5,3

складемо рівняння

3х-5,3=х+3,7

3х-х=5,3+3,7

2х=9

х=9:2

х=4,5 перше число

4,5*3=13,5 друге число