Знайдіть довжину кола, якщойого радіус дорівнює 4,35 см. відповідь округліть до сотих​


Ответы на вопрос

Отвечает Сургутская Кристина.

Ответ:

Р=πd = 2πr=2*3,14*6,35=39,90 см

или

l = 2πr

l= 2 * 3,14 * 6,35

l= 39,878 ≈ 39,90см