С условием : Довжина прямокутника у 3 рази більше від його ширини. Знайдіть суму всіх сторін

прямокутника, якщо його ширина дорівнює 2см​

Ответы на вопрос

Отвечает Сысоев Артур.

довжина — 2 × 3 = 6 см

P(сума всіх сторін прямокутника)= 2+2+3+3= 10 см