Помогите! Срочно! Автомобиль їхав зі швидкістю 60 км/год 1 годину, 90км/год 2 год,80 км/год 3

години. З якою середныю швидкістю їхав автомобіль

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Наталия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)60*1=60(км) - за 1 годину

2)90*2=180(км)- за 2 години

3)80*3=240(км) - - за 3 години

4)60+180+240=480(км)

5)1+2+3=6(год) - весь час

6)480/6=80(км/год)-середня швидкість автомобіля