Яка ймовірність того що навмання вибране двоцифрове число ділиться націло на 17?​


Ответы на вопрос

Отвечает Жулябина Алёна.

Ответ:

Всього двоцифрових чисел 90 (10..99) , на 17 ділиться наступні:17; 34; 51; 68;85. Відповідно маємо m=5 сприятливих подій і n=90 загальну їх кількість.

Р(А)= m/n

Р(А)= 5/90

Р(А)= 1/18