А) За день зорали 18 % поля. Яка площа всього поля, якщо зорали 162 га?


Ответы на вопрос

Отвечает Дулкай Ангелiнка.

Ответ:

Площа всього поля становить 900 га.

Пошаговое объяснение:

За день зорали 18 % поля. Яка площа всього поля, якщо зорали

162 га?

Позначимо площу всього поля як х.

Якщо протягом дня було зорано 18% поля, а це становить 162 га, то можна визначити загальну площу поля. Для цього використаємо пропорцію:

18%   -   162 га

100% -    x га

\dfrac{18}{100} =\dfrac{162}{x}

x=\dfrac{162\cdot 100}{18} =900   (га)

Отже, площа поля становить 900 га.

Розв'язання задачі можна провести і так:

1) записати 18% десятковим дробом: 18%=0,18

2) знайти число за його дробом: 162:0,18=900 (га)

  • Для того, щоб знайти число за його частиною m і числом відповідних відсотків p можна:

1) записати р відсотків десятковим дробом;

2) поділити m на одержаний десятковий дріб.

#SPJ1