2. Розв'яжи задачу. а) За день зорали 18% поля. Яка площа всього поля, якщо зорали 162 га? БУДЬ

ЛАСЬКА В МЕНЕ СР

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Виктор.

Ответ:

Площа всього поля становить 900 га.

Пошаговое объяснение:

Якщо 18% поля складає 162 га, то щоб знайти площу всього поля, можна використати пропорцію.

Допустимо, що площа всього поля складає Х га. Тоді ми можемо скласти таку пропорцію:

18/100 = 162/Х

Де 18 - площа, яку зорали (виражена у відсотках), 100 - загальний відсоток, 162 - площа, яку зорали (виражена в гектарах) і Х - загальна площа поля (в гектарах), яку ми хочемо знайти.

Щоб розв'язати пропорцію, ми можемо помножити кросовим множенням:

18 * Х = 162 * 100

Тепер можемо розрахувати значення Х:

18 * Х = 16200

Х = 16200 / 18

Х = 900

Таким чином, площа всього поля становить 900 га.