Знайти точки екстремуму та екстремуму функції : f(x)=x³-6x²​


Ответы на вопрос

Отвечает Левусь Олег.

Ответ:

(0;0) (4;-32)

Пошаговое объяснение:

f'(x)=3x^2-12x\\3x^2-12x=0\\3x(x-4)=0\\3x_1=0\\x_1=0\\(x_2-4)=0\\x_2=4

f(0)=0^3-6*0^2=0-6*0=0-0=0

f(4)=4^3-6*4^2=64-6*16=64-96=-32