маса 9 однакових коропів - 18 кг, а 5 однакових щук - 20 кг. У скільки разів меншу масу має один

такий короп, ніж одна щука?

Ответы на вопрос

Отвечает Esenov Miyrzhan.
Маса 1 коропу = 18/9 = 2кг
Маса 1 щуки = 20/5= 4кг
Звідси одна щука важча за одного коропу у 4/2= 2 рази
(Треба оформити задачу так, як цього потребує саме твій вчитель)
Отвечает Куликова Лера.

Ответ:

1)18÷9=2кг-маса 1коропа 2)20÷5=4кг-маса 1щуки 3)4÷2=2р менше має масу 1короп,ніж 1щука

Пошаговое объяснение: