Бісектриса кута прямокутника ділить його сторони на відрізки 2,9 і 3,7. Знайти периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Мустафаев Ариз.

Бісектриса ділить на дві половини , отже потрібно їх додати =

1) 2,9 + 3,7 = 6,6 (см) (цілий прямокутник)

2) (2,9*2) + (3,7 * 2 ) = 3,8 + 7,4 = 11,2 см ( периметр )