яблука розмістили у два ящики, причому маса першого з них становить 2 1/4 маси другого . Яка маса

обох ящиків разом.Якщо в другому ящику 84кг яблук?

Ответы на вопрос

Отвечает Наумкин Михаил.

2 1/4 = 9/4

84*9/4 = 189 (кг) - в первом ящике

84 + 189 = 273 (кг) - в двух ящиках