Яблука розмістили у два ящики, причому маса першого з них становить 1 | 4 маси другого. Яка маса

обох ящиків разом, якщо в другому ящику 84 кг яблук? (в дробах)​

Ответы на вопрос

Отвечает Симонова Аня.

Ответ:

84:1/4=21/1=21

Пошаговое объяснение:

сверху написано