У першому ящику 16 кг яблук, що становить 4/5 маси яблук, які знаходяться у другому ящику, і 8/9

маси яблук, які знаходяться у третьому ящику. Скільки кілограмів яблук у трьох ящиках разом?​ НАПИШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА УМОВУ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коробьев Влад.

1) 16:4/5 => (16×5)/4 = 20 (кг) - у другому ящику;

2) 16:8/9 => (16×9)/8 = 18 (кг) - у третьому ящику;

3) 16+20+18 =>54 (кг) - у трьох ящиках разом.

Відповідь. 54 кг.

•~•《♤♡◇♧》

Отвечает Басаров Арнур.

Ответ:

1) 16:4=4(кг) - 1/5 маси яблук в 2-му ящику

2)4•5=20(кг) - масса 2-го ящика яблук

3)16:8=2(кг) - 1/9 маса яблук в 3-му ящику

4)2•9=18(кг) - масса яблук в 3-му ящику

5)16+20+18=54(кг)

Відповідь: всього 54 кілограмів яблук