один велосипедист проїжджає коло на стадіоні за 1 хв.10 с , а інший за 1 хв. через скільки хвилин

після спільного старту велосипедист знову зустрінуться на тому ж місті ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гур'єв Влад.

1 хв. 10 с = 7/6 хв.

Швидкість першого: 1 / 7/6 = 6/7 кола/хв.

Швидкість другого: 1 коло/хв.

Швидкість випередження: 1 - 6/7 = 1/7 кола/хв.

Велосипедисти зустрінуться на тому ж місті, коли більш швидкий випередить того, хто їде повільніше, на одне коло. Це відбудеться через:

1 / 1/7 = 7 хв.

Відповідь: 7 хв.