Швидкість катера 24.5 км, швидкість течіі 1.3 км/год.Катер ішов 0.3год за течією, потім 2.5 год

проти течії.Скільки км пройшов за цей час? Плізззз...

Ответы на вопрос

Отвечает Щукин Егор.
1) 24,5+1,3=25,8 км/год - швидкість катера за течією
2) 24,5-1,3=23,2 км/год - швидкість катера проти течії
3) 25,8*0,3=7,74 км - шлях катера за течією
4) 23,2*2,5=58 км - шлях катера проти течії
5) 7,74+58=65,74 км - пройшов катер всього