Запишіть три перших члени числової послідовності, яка задана формулою Cn=4n2(в квадраті)-3n


Ответы на вопрос

Отвечает Постовалова Ксения.
Cn=4n²-3n
C1=4-3=1
C2=4•2²-3•2=16-6=10
C3=4•3²-3•3=36-9=27