першого дня робітники виготовили 3 однакові шафи а другого дня 5 таких самих шаф причому першого

дня на шафи використали на 36 дощок менше ніж другого.скільки дощок використали першого і другого дня окремо якщо на кожну шафу витрачали однакову кількість дощок?

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Владик.
1)5-3=2шкафа
2)36÷2=18досок на один шкаф
3)18×3=54доски в первый день
4)18×5=90досок во второй день