першого разу для бібліотеки купили 6 шаф, а наступного разу - 4 таких самих шафи. спочатку

заплатили на 140 грн більше, ніж другого разу. скільки гривень заплатили за шафи першогоі другого разів окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Муминов Данил.

Ответ:

420 та 280

Пошаговое объяснение:

6-4=2

2=140

1=70

6*70=420

4*70=280