За перший рік проклали 4/9 всієї дороги, за другий - 8/27 дороги, а за третій - 5,25 км. Знайдіть

довжину всієї дороги?

Ответы на вопрос

Отвечает Колесниченко Денис.

вся дорога х

за перший рік 4/9х

за другий рік 8/27х

за третій рік 5,25 км

складемо рівняння

х=4/9х+8/27х+5,25

х=20/27х+5,25

х-20/27х=5,25

7/27х=5,25

х=5,25:7/27

х=20,25км вся дорога

=================================