Скількома способами можна розмістити 4 людей за круглим столом, за яким 18 стільців?


Ответы на вопрос

Отвечает Темірхан Айасыл.

Ответ: 3060 способовC^4_{18} =\frac{18!}{4!(18-4)!}=\frac{14!15*16*17*18}{1*2*3*4*14!} =\frac{15*16*17*18}{1*2*3*4}=5*2*17*18=170*18=  3060

Пошаговое объяснение:

Отвечает Каширский Егор.

Відповідь: 73440.

Покрокове пояснення:

формула розміщення

А(4 з 18)=18!/14!=18×17×16×15=

73440.