1. Скількома способами можна розподілити 3 однакових путівки між 25 учнями? 2. У класі навчається

10 юнаків. Скількома способами можна їх вишикувати у шеренгу? 3. Скількома способами із 20 студентів групи можна обрати голову, заступника голови і секретаря зборів?

Ответы на вопрос

Отвечает Лесной Серёжа.

Ответ:

1 - 2300;

2 - 3628800;

3 - 6840.

Пошаговое объяснение:

1) C_{25}^3= \frac{25!}{3!*(25-3)!} = \frac{1*2*3*...*22*23*24*25}{3!*1*2*3*...*22} =\frac{23*24*25}{1*2*3} = 23*4*25= 2300 всього способів розподілити 3 ОДНАКОВИХ путівки між 25 учнями.

2) P!= 10! = 3628800 є способів вишикувати 10 юнаків в шеренгу.

3) A_{20}^3= 20*19*18= 6840