Два автобуса одночасно вирушають від однієї станції A за різними маршрутами.У одного рейс A-B-A

триває 40 хв, у другого A-C-A- 1год 12хв.Через який час (у год) автобус знову зустрінуться на станції А?

Ответы на вопрос

Отвечает Вагин Михаил.

Ответ:

6 год

Пошаговое объяснение:

1год 12хв=72хв

{\begin{array}{l}{\begin{array}{r|r}40&2 \\ 20&2 \\ 10&2 \\ 5&5 \\ 1&\; \\ \end{array}} \\ {\begin{array}{l}\phantom{8} \\ \phantom{8} \\ \end{array}} \\ \end{array}}\ \ \  {\begin{array}{l}{\begin{array}{r|l}72&2 \\ 36&2 \\ 18&2 \\ 9&3 \\ 3&3 \\ 1&\; \\ \end{array}} \\ {\begin{array}{l}\phantom{8} \\ \end{array}} \\ \end{array}}

НСК(40,72)=2³⋅3²⋅5=360 (хв)=6год