У вагоні швидкісного експресу "Київ-Бориспіль" на авіарейс до Туреччини їхало 25 дорослих і 13

дітей,а до Греції-на 32 пасажири більше.Скільки пасажирів їхало на авіарейс до Греції?

Ответы на вопрос

Отвечает Смагулова Дильнара.

Пошаговое объяснение:

1)25+13=38(п)-на авіарейс до Туреччини

2)38+32=70(п)

Відповідь: 70 пасажирів їхало на авіарейс до Греції