Срочно!!! помогите решить a²•0,9+a²•0,1 7,43(f²-d²)


Ответы на вопрос

Отвечает Попкова Вика.

Відповідь: Для розв'язання цього виразу спершу розглянемо обидві частини окремо.

Ліва частина: a² * 0,9 + a² * 0,1

Це можна спростити:

a² * 0,9 = 0,9a²

a² * 0,1 = 0,1a²

Тепер додамо обидві частини разом:

0,9a² + 0,1a² = (0,9 + 0,1)a² = 1a² = a²

Тепер розглянемо праву частину виразу: 7,43(f² - d²)

Це можна залишити без змін.

Тепер об'єднаємо ліву і праву частини виразу:

a² = 7,43(f² - d²)

Отже, отримали вираз a² = 7,43(f² - d²).

Покрокове пояснення: