Учитель задумав число. Якщо це число збільшити на 8 й отриманий результат збільшити в 5 разів,

отримаємо 60. Яке число задумав учитель?

Ответы на вопрос

Отвечает Пушин Дмитрий.

Ответ:

Учитель задумал число 4.

Пошаговое объяснение:

5(x + 8) = 60
5x + 40 = 60
5x = 20 I :5
x = 4

Отвечает Кравцова София.

Ответ: 4

Пошаговое объяснение:

Позначимо задумане число через x. За умовою задачі, якщо це число збільшити на 8, отримаємо x + 8. Якщо ж результат збільшити в 5 разів, отримаємо 5 * (x + 8). За умовою задачі, це число дорівнює 60. Таким чином, ми можемо записати рівняння:
5 * (x + 8) = 60
Розв’язуючи його, ми отримуємо:
x = (60 / 5) - 8 = 4

Отже, учитель задумав число 4.