4. Розв'яжи задачу. Учитель задумав число. Якщо це число збільшити на 8й отриманийрезультат

збільшити в 5 разів, отримаємо 60. Яке число задумавучитель?​

Ответы на вопрос

Отвечает Kudabayeva Gulnaz.

Пусть х - задуманное число. Составим уравнение по условию задачи.

(х + 8) · 5 = 60

х + 8 = 60 : 5

х + 8 = 12

х = 12 - 8

х = 4

Ответ: число 4.

Отвечает Красных Артём.

Ответ:

Це число 4

Пошаговое объяснение:

Нехай це число буде x, тоді перша дія,яка була здійснена з ним, матиме вигляд x+8. Далі, за умовою задачі, ми знаємо, що сума цього числа і 8 збільшена в 5 раз дорівнює 60.

Маємо рівняння:

(x+8)×5=60

x+8=60/5

x+8=12

x=12-8

x=4