1.На отрезке AC=18см взята точка B так что AB в 2 раза больше BC найдите отрезок AB 2. точка

Bлежит на отрезке AC. длина отрезка AB на 5см меньше. чем длина AC найдите длину BC​

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.
1. З описаного можна скласти рівняння відношень:
AB = 2 * BC
AB + BC = AC
AB + AB/2 = 18
3AB/2 = 18
AB = 12

2. Знову використаємо відоме відношення між довжинами відрізків AC та AB:
AC = AB + BC
BC = AC - AB
= 18 - 12
= 6

Таким чином, довжина відрізка BC дорівнює 6 см.